Nabidka

  

Párty stany výš. 2m ....

Párty stany výš. 2m

Party stany, to je především moderní, levný a originální způsob využití místa, který zcela jistě zvýší zisk a zvedne obrat Vaší firmy. Jsou ideálním způsobem zastřešení větší užitkové plochy po mnoho sezón.

vice 

 

Párty stany výš. 2,60m

Venkovní stany s výškou boční stěny 2,6m poskytují ještě více možností využití místa. Najdou využití při venkovních událostech, trzích, výstavách, konferencích a mnoha jiných příležitostech dle Vašich potřeb.

vice 

Svatební stany  

Svatební stany

 

vice

 

Párty stany výš. 3m

Nabízené haly najíde své uplatnění všude, kde je to potřeba uvedení trvalý nebo dočasný nástroj na ochranu, například sklad nebo dílna. Diky vysoce kvalitní tvrdé hořlavých materiálů, zejména odolnost proti korozi konstrukce, prezentovány haly jsou zastřešení pro celý rok.

vice

 

Nůžkové stany

Nůžkové stany jsou ideálním řešením pro zákazníky, kterým záleží na mobilnosti, jednoduché montáži a estetickém vzhledu. 

vice

 

Skladovaci stany

Jsme rádi, že muzeme Vám předložit celoroční stany VIKING. Stany mají vysokou spokojenost Zákazníků vzhledem k pevnosti konstrukce a materiálu, a to i v zimních podmínkách.

vice

 

Mini sklady

 

vice

 

Příslušenství

Pivní sety, náhradní díly pro stany, pásů s háčky pro připevnění, okapy pro připojení stanu, dělící stěna PVC, tašky na trubky a plachtu

viceul. Strzelecka 19
59-814 Pobiedna

Potřebujete party stan?

design by LEMONPIXEL.pl